Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniej chętnych na studia na KUL, zaszkodziły media?

Utworzony przez anna, 11 lipca 2013 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Witam, Czy ktoś z odwiedzających forum wybiera się na nauki o rodzinie (IIstopień)? Pozdrawiam
 hej ja sie wybieram na NOR II stopnia. jak mozna sie z toba skontaktowac oLa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna uczelnia!! wykwalifikowana kadra, uczelnia na poziomie. KOCHANI GORĄCO POLECAM !!! :)    Nie zgodzę się z tym , że to kiepska uczelnia. ważna jest postawa studenta który idąc na studia p[owinie myśleć jak dorosły człowiek. Spędziłam na KULu kilka lat swojego życia i bardzo mile je wspominam. Ta nagonka w mediach i wśród młodzieży akademickiej innych uniwersytetów jest spowodowana zachowaniem  pewnych jednostek, zachowaniem kontrowersyjnym, wykraczającym poza wszelkie ramy schematów wypracowanych przez pokolenia.  Uważam , że w ocenie uniwerstytetu powinniśmy kierować się obiektywizmem i nie pozwolic aby jakieś kontrowersyjne wydarzenie bądz osoba przysłaniały ten obiektywizm. Samej uczelni życzę wielu lat sukcesów  oraz wielu nietypowych umysłów do wykształcenia. Jedyna taka uczelnia w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej;-) Ja wybieram się na pedagogikę II stopnia na Kul-u  :)  
Hej ja też ale ciągle się zastanawiam. A gdzie robiłaś licencjat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEj . Zastanawiam sie czyisc na pedgogike wcczesnoszkolną i przedszkolną na KUL . co radzicie ? cięzki kierunek ? jak wygladaja zajecia? Czy lepiej pójść na zao?czne na WSEi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIedyś (za czasów w prl) KUL był jedyną w miarę niezależną uczelnią w Polsce. Wykładali tam ludzie, którzy gdzie indziej wykładac nie mogli. Był uczelnią ambitną, z dobrą światłą kadrą, z parcami naukowymi. I ta "katolickość" też jakoś nie wadziła, skoro w zamian była w mairę rzetelna wiedza (prawo, filologie, historia, itp) i brak alternatyw w kraju. A teraz? Kto i po co pójdzie na KUL? Ani tam wiedzy, ani wykładowców, kaganiec katolicyzmu siedzi mocno. Rynek szkół wyższych w kraju (i nie tylko) jest olbrzymi, więc po co iść do religijnej szkoły? Tam teraz idą tylko wychowankowie szkółek przykośclenych, metanoi, oaz i innych kółek parapedofilskich. Oraz ci, którzy gdzie indziej dostać sie nie mogą. Ot cała przyczyna. A że niby nagonka medialna? Na coś trzeba zwalic swoją nieudolność i ograniczenia umysłowe.
Nie sądzę, dzisiaj już praktycznie nie ma tych co nie dostali się gdzie indziej, niż demograficzny spowodował to że kryteriów naboru praktycznie nie ma. Wystarczy złożyć dokumenty. Więc argument że tam idą ludzie którzy się nigdzie nie dostali sie gdzie indziej jest chybiony. Poza tym znam ludzi po kulu i po innych uczelniach i nie widzę jakoś aby ci po kulu nyli gorsi, jakoś odstawali, radzą sobie w pracy jeszcze lepiej od innych, są kreatywni. A że narzuca się na nich określony schemat pamiętający czasy prl - to szkoda i trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam zamiar wybrać się na studia podyplomowe właśnie na KUL - kierunek przygotowanie pedagogiczne. Czy jest ktoś, kto może studiował na tym kierunku, kto mógłby poradzić, wydać swoje opinie, spostrzeżenia na temat uczelni, wykładowców? Z góry dziekuję za informac  
hej.Kto wybiera się na pedagogikę (II stopień) KUL ??? Może jakieś spotkanko zapoznawcze przed rozpoczęciem roku akademickiego ?? :)))
Odradzam studia na KUL, studia skończysz, stracisz czas i pieniądze, a potem przekonasz się o ostracyzmie jaki panuje jesli ktoś dowie sie że jesteś po kulu. Nie marnuj czasu i kasy. Dobrze na kulu mają jedynie pracownicy KUL ponieważ zarabiają naprawdę dobrze - sam nie wiem dlaczego - kasa od panstwa i z kościoła. Studenci mają przechalapane, nie jest lekko a i po studiach nie lżej bo ....sama się przekonasz....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Jestem absolwentka KULu i nigdy, przenigdy w życiu nie doświadczyłam żadnego ostracyzmu z tego tytułu. Moi znajomi rownież. Co najwyżej pytano sie nas, czy to prawda, ze modlimy sie przed zajęciami, na co my, ze śmiertelna powagą, zwykliśmy odpowiać, że owszem, jak najbardziej, po za tym mamy w Wielkim Poście obowiązkowe klęczenie na grochu na zaliczenie. Zasadniczo, studiów na KULu źle nie wspominam, i myśle, ze KUL dotykają wszystkie te wady polskiego szkolnictwa wyższego, obecne gdzie indziej.c
Ostatnio edytowany 2 października 2014 r. o 16:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze odradzam KUL,bardzo niski poziom bynajmniej na kierunku biotechnologia. Bezczelnosc i chamstwo wykladajacych, Wyzywaja studentow i oszukuja! To najgorsza uczelnia w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pisać taką nieprawdę? czyżby skrzywdzony student, który ni emógł sobie poradzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KUL-u studiowałam prawo kanoniczne i prawo.Kompetna porażka.Prawo kanoniczne to jakieś kwadratowe jaja-niczego nie uczą ,jest hodowlą przytepawych księży kurialstow,zachlannych na kase ,prestiż i seks.Siedzą w tzw.stwierdzeniach nieważności,produkując tomy zbędnej makulatury,psudonaykowych publikacji.Nie interesuje owych "naukowców " zawierania nieważnych kontraktów małżeńskich,profilaktyka.Jest to stado faryzeuszypatogenezafaryzeuszyuralistow ,dla których biedi studenci są mięsem armatnim ich dochodów -wraz z dyplomem otrzymują wyprany mózg. Jeśli są osobami głębokiej wiary będą miały problemy emocjonalne i spore konflikty aksjogiczne.Studia nadają się dla osob pozbawionych wrażliwości i kręgosłupa moralnego,może dla kobiet sklonnych do bycia kochanką ustwionego księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...